Telewizyjne

Telewizyjne

Wykonujemy różnego rodzaju instalacje telewizyjne. Począwszy od ustawania i montażu anten satelitarnych, naziemnych po instalacje zbiorcze bazujące na telewizji z satelity hot bird, astra, telewizji naziemnej DVB-t czy telewizji kablowej DVB-C. Instalacje zbiorcze wykonujemy na multiswitchach marki Terra i oferujemy na nie 5 lat gwarancji. Pomiary wykonujemy przy użyciu profesjonalnych mierników sygnału.

Kategoria: , .
  • Opis
    Opis

Opis produktu

Instalacja i serwis anten satelitarnych
Większość z nas korzysta z anten satelitarnych. Cenimy sobie wysoką jakość telewizji, stawiamy na szeroki wachlarz różnorodnych programów, wybieramy takie rozwiązania, które są w stanie zagwarantować nam pełne zadowolenie, satysfakcję i spełnienie naszych potrzeb.

Profesjonalna instalacja anten satelitarnych
Wiele osób próbuje zamontować antenę satelitarną samodzielnie. Często zajmuje to wiele czasu, nie zawsze uzyskuje się pożądany obraz, zdarza się, że zakłócenia występują na porządku dziennym. Aby się przed tym uchronić nasza firma oferuje profesjonalne usługi instalacji anten satelitarnych. Dysponujemy najlepszym sprzętem do pracy, dobieramy odpowiednie anteny do konkretnych instalacji, stawiamy na sprawdzone konwertery, jak również i inne różnorodne akcesoria, a wszystko to po to, aby móc uzyskać odpowiedni sygnał i brak jakichkolwiek zakłóceń. To stanowi przecież element nadrzędny i na tym nasza firma się skupia, pragnąć zaoferować swoich klientom to, na czym im zależy. Założenie anteny wcale nie jest tak łatwym zadaniem, jakby się, co niektórym mogło wydawać. Ważne jest miejsce montażu, istotne jest dobranie odpowiednich uchwytów, masztów, czy też innych elementów montażowych. Oferując kompleksowe usługi, jakimi jest instalacja i montaż anten satelitarnych z naszą firmą wszystko odbywa się w pełni profesjonalnie, na najwyższym poziomie i z pełnym zadowoleniem wszystkich tych klientów, którzy zdecydują się postawić na naszą firmę.

Serwis anten satelitarnych
Wybierając nas do instalacji anteny, jednocześnie świadczymy pełen serwis anten- realizujemy przeglądy instalacji, zajmujemy się wszelkimi powstałymi w czasie użytkowania usterkami, wymieniamy elementy, które uległy zniszczeniu. Jeśli zdecydują się Państwo zatrudnić nas do instalacji, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji przez cały czas użytkowania sprzętu. Jeśli jest problem, nie zostawiamy Was z nim, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Państwu jak najszybciej go rozwiązać. Jeśli więc pełne zadowolenie z użytkowania telewizji satelitarnej, to nasza firma jest w pełni do Państwa dyspozycji.

awesome service by you

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip iscing elit. Sed velit dui, placerat a fermentum in, ullam corper id elit.

relax and be amazed

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip iscing elit. Sed velit dui, placerat a fermentum in, ullam corper id elit.

don’t worry support is here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip iscing elit. Sed velit dui, placerat a fermentum in, ullam corper id elit.